• untitled-47
 • 2
 • 1
 • і спорт
Понеділок 16 липня 2018

Чому потрібно читати книги?

ч1

 1. Читання нас інформує, розширює наш запас слів, покращує навички письма і здатності правильно говорити, підвищує ерудицію.Читання книг допомагає збільшити наш пасивний і активний словниковий запас. Приємно ж, коли в повсякденному спілкуванні чуєш від людей гарні літературні слова, а не тільки сленг. Тому впевнено можна стверджувати, що читання робить нас не тільки більш поінформованими, а й привабливими для оточення. Незалежно від того, якого жанру літературу ви читаєте – художню, науково-популярну, мемуари тощо, – ви завжди отримуєте з неї нові знання та ідеї, якими можете потім ділитися з оточуючими.
 2. Отриману під час читання інформацію ми прямо чи опосередковано використовуємо в процесі прийняття рішень. Не дарма ж кажуть, що хто володіє інформацією, той володіє світом. Отож, чим більшою кількістю інформації ми володіємо, тим більш обґрунтованими будуть наші рішення.
 3. Читання допомагає нам концентрувати уяву та виділяти основне. Наш мозок починає активніше працювати та краще засвоювати інформацію. А це, погодьтеся, дуже добре, якщо ви плануєте вивчати щось нове, або ж ваш рід діяльності пов’язаний з великою кількістю інформації.
 4. Читання розвиває мислення та уяву. Так, читання нас розвиває. Книги змушують нас думати, аналізувати прочитане, робити на основі цього певні висновки. Читання “вмикає” логіку і раціональне мислення. Не менш важливим є розвиток уяви. Нерідко, читаючи книгу, ми поринаємо у світ героїв, прямуємо вуличками стародавніх міст чи сучасних мегаполісів, приміряємо на себе ролі та амплуа різних по характеру і зовнішності людей. І це цікаво, це захопливо.
 5. Читання книг надихає та мотивує. Коли ми гортаємо сторінки мемуарів чи біографій “великих людей”, то надихаємося на свої власні подвиги, знаходимо стимул до дії, мотивацію для подальшого розвитку. А велика кількість бізнес-книг та книг по особистісному розвитку, які зараз є на книжковому ринку, допомагають краще зрозуміти свої бажання, намітити цілі та розробити план по їх досягненню.
 6. Читання – хороший антистрес. В той час, як ми ведемо насичене життя, а засоби масової інформації, наприклад телебачення, підвищують стресове навантаження ще більше, книга допомагає зменшити прояви стресу. Це довів доктор Девід Льюїс-Ходжсон з лабораторії мозку Сассекського університету в Лондоні. Провівши ряд експериментів, він дійшов висновку, що читання протягом всього лише шести хвилин знижує стресове навантаження на 68%. А якщо почитати хоча б годинку? Коли ми поринаємо у світ героїв твору, ми відволікаємося від нашого буденного життя, від тривог і негативу, яким воно сповнене. Ми відпочиваємо. Про реальне життя все таки не варто забувати, але трохи порелаксувати читаючи варто.
 7. Читання – одна з активностей при вивченні іноземної мови. Читаючи твори мовою оригіналу або ж адаптовану для вивчення версію книги, ви не тільки відкриваєте для себе твір, а й вивчаєте нові слова, підсвідомо вчитесь особливостям граматики та синтаксису мови.
 8. Читання не тільки приємне проведення часу, воно підтримує наш мозок в активному стані. Читання не тільки покращує роботу нашого мозку, а й допомагає боротися із погіршенням пам’яті та запобігає ускладненням при хворобах мозку, наприклад таких як Альцгеймер.
 9. Читання покращує сон. Читання перед сном знімає напругу, сприяє нервовому розвантаженню, допомагає мозку налаштуватися на відпочинок, тим самим забезпечує спокійний та повноцінний сон. А чиv кращий сон, тим бадьорішими ви будете наступного дня. Тільки звісно не засиджуйтесь з цікавою книгою до ранку 
 10. Читання – це цікаве хобі. Хтось любить музику або спорт, хтось подорожувати або готувати, а хтось – любить читати. І це прекрасно. Адже у світі так багато гарної літератури, кількість якої з кожним роком зростає. То ж, виділивши на день пів години-годину часу для читання, ви зможете вже за декілька місяців прочитати вагомий стосик книжок.

Наскільки корисно читати книги ми з вами вже дізналися. Якщо ви зацікавились, то гайда читати!

За матеріалами сайту dream create enjoy

Випуск 11 класу 2017-2018 н.р.

Нехай міцніють ваші крила,
Та долі хай щасливі будуть!

Вітаємо!

Вручені атестати з відзнакою  та нагороджені золотою медаллю:

Бородуліній Валентині Олексіївні
Геруш Катерині Ігорівні
Малишевській Інні Ігорівні
Мартинюк Анні Юріївні
Паращиній Ірині Юліївні
Проданюку Тарасу Богдановичу
Скрипнику Ярославу Романовичу

Вручені атестати з відзнакою  та нагороджені срібною медаллю:

Генкул Вероніці Вікторівні
Головченко Анастасії Валеріївні
Демчуку Юрію Романовичу
Драгомерецькій Діані Віталіївні
Пентелюк Анастасії Василівні

м1

м2

Видані атестати про повну загальну середню освіту 

Андруху Сергію Віталійовичу
Блажко Альбіні Володимирівні
Богачу Максиму Володимировичу
Боднарашек Олександрі Русланівні
Бойко Катерині Сергіївні
Василькову Едуарду Володимировичу
Воронюку Володимиру Володимировичу
Головачову Кирилу Олексійовичу
Каленику Станіславу Вячеславовичу
Капралову Ігорю Валерійовичу
Катрук Лаурі Вікторівні
Корнівському Стівену Вадимовичу
Курилюку Олексію Олександровичу
Литвинюк Катерині Юріївні
Мудряку Денису Леонідовичу
Овчарук Ірині Олегівні
Прозоровській Катерині Михайлівні
Тимофійчуку Святославу Івановичу
Федаку Павлу Петровичу

Нагороджені похвальною грамотою
1. "За особливі досягнення у вивченні фізики" Андрух Сергій Віталійович;
2. "За особливі досягнення у вивченні інформатики" Бойко Катерина Сергіївна;
3. "За особливі досягнення у вивченні інформатики" Прозоровська Катерина Михайлівна.

Дорогі випускники зумійте реалізувати себе, розвинути свої здібності, здобути потрібну професію. Тільки хочеться нагадати вам, що найрідкісніша і найпотрібніша професія в усі часи – бути гарною, порядною людиною.

Daу 6

The funniest way to learn English is through games. So today we spend the whole day playing. The most beloved game was MAFIA: new vocabulary, logical thinking and lots of fun.

д61

д62

д637д64

Day 5. Day of BrainPower.

Teaching critical thinking can be funny! We develop students’ imagination through creative activities and interactive games. Children play board games, construct their own planes and compete in writing stories.

д51

д52

д53

Day 4. Discover the world of Sport.

Can you imagine a camp without sport? We started our day with a quiz and continued the programme outside doing morning warm-up. After that we practiced a lot in playing basketball, tug-of-war and relay races. The volunteer told GoCampers about cricket and how to play it. It was a completely new game for them so they did their best to show their results.

д41

д42

д43

д45

Територія обслуговування закладом освіти

вул. Головна – 65-83 (непарні), вул. А.Кохановського, вул. О.Кобилянської – 13-29 (непарні), 18-26 (парні), вул. М.Гоголя, вул. Є.Гакмана – 7-17 (непарні), вул. Українська – 13-29 (непарні), 12-26 (парні), провул. Український